Určeno pro firmy


Jste firma a hledáte nový a netradiční způsob oslovení vašich zákazníků a obchodních partnerů? Pohledy s dárkem jsou tou pravou volbou.

Zavolejte nebo napište. Společně zjistíme vaše potřeby a rovnou spočítáme, na kolik by vás to vyšlo. Za zkoušku nic nedáte.

Kontaktujte nás.

Vtipný a originální design

S námi se domluvíte jedna radost.

Pohledy na míru!

Naší velkou výhodou je, že vám vytvoříme pohledy zcela na míru, abyste je mohli použít pro každou příležitost. Pohledy mohou disponovat vaším logem a jako firma si tak můžete získat mnoho pozitivních ohlasů. Otravné reklamní nabídky nikoho nezajímají, ale když někoho potěšíte dárkem, rychle si vás zamiluje. Pokud znáte vkus adresáta, potěšíte ho tím, že mu náplň pohledu vyberete podle toho, co má rád. Náplň si můžete vybrat v našem e-shopu.

Buďte Originální

Být originální je někdy těžké a většina lidí si rok co rok láme hlavu, jak udělat blízkým radost a nepůsobit u toho ohraně. Pohledy s dárkem jsou naším unikátem, který je na trhu krátce a jistě s ním sklidíte mnoho úspěchu. Již od počátku bylo naší cílem udělat pohledy, které jsou krásné na pohled, mají odolnou strukturu a zároveň vás finančně nijak nezatíží. Manažeři firem mohou za minimální náklady potěšit všechny své zaměstnance a ostatní mohou levně potěšit celou svou rodinu.Na našem E-shopu si vybere každý


Tohle nejsou jen tak obyčejné pohledy, které znáte z trafik nebo drogérií! Tyhle pohlednice v sobě ukrývají tajemství. Jak by se vám líbil pohled s pexesem, bonbóny, ovocným čajem nebo pastelkami? Každá pohlednice je navíc originální svým vzhledem i obsahem. Darovaný člověk bude rozhodně potěšen, protože nebude uvnitř nic čekat. Překvapení není nikdy dost a vy teď máte jedinečnou šanci udělat někoho dalšího šťastným. Vyberete paní učitelku, maminku nebo kamaráda? Volba je na vás, je tu neskutečný výběr.

Jít na E-shop.